Reuters: КНДР могла випробувати більш потужну балістичну ракету

КНДР Фото з відкритих джерел

Ракету запустили з провінції КНДР Яганг у напрямку східного узбережжя країни – найімовірніше, з того ж полігону, що і минулого разу

Північна Корея у вівторок, 11 січня, провела запуск балістичної ракети, яка може бути більш потужною, ніж "гіперзвукова ракета", яку запустили минулого тижня. Про це повідомляє Reuters

Зазначається, що запущена сьогодні приблизно о 7:27 ракета пролетіла понад 700 км на максимальній висоті 60 км, зі швидкістю, у 10 разів більшою за швидкість звуку (12,348 км/годину). Зокрема, про це йдеться у повідомленні генерального штабу Південної Кореї.

"Ми вважаємо, що ця ракета є ще потужнішою, ніж та, яку запустила КНДР 5 січня, однак південнокорейська та американська розвідки наразі проводять детальний аналіз", - наголосив генштаб.

Підкреслюється, що ракету запустили з провінції КНДР Яганг у напрямку східного узбережжя країни – найімовірніше, з того ж полігону, що і минулого разу.

ЗМІ відзначає, що минулого тижня корейські військові висловлювали сумніви у потужності гіперзвукової ракети, про яку заявила КНДР. Тоді вони зазначали, що Північна Корея має набагато потужніші ракети, що і підтвердилося сьогодні.

"Сьогоднішнє випробування може бути посланням до Південної Кореї, після того як наша влада заявила, що попереднє випробування було невдачею та не використовувалася саме "гіперзвукова ракета"", - вважає Км Донг-Юп, колишній офіцер Південнокорейського флоту.

Новини за темою: Японія скликала екстрене засідання через ракетний запуск КНДР

Нагадаємо, раніше ми писали, що снаряд, який напередодні випустила Північна Корея, був гіперзвуковою ракетою