Росія назвала умову відновлення роботи місії при НАТО

Фото з відкритих джерел

Також, за словами представника РФ, країна намагається мирно вийти з конфліктної ситуації

Росія не закрила своє представництво при Північноатлантичному альянсі (НАТО), а призупинила його роботу і може відновити її за певних умов. Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Олександр Грушко після засідання Ради Росія – НАТО у Брюсселі, повідомляє РБК.

"Я хочу привернути вашу увагу до того, що ми не закрили нашу місію, а ми призупинили її роботу. Якщо і коли НАТО розвернеться все-таки і ляже на інший курс, який дозволить вбудуватись у колективні зусилля щодо побудови безпеки, я не виключаю, що наша дипломатична присутність тут може бути відновлена", – зазначив він.

При цьому, за словами заступника міністра, Росії "вдалося донести до членів Альянсу, що ситуація стає нетерпимою, і що в якийсь момент ризики, пов'язані з продовженням нинішнього курсу НАТО, можуть переважити ті переваги, які вони сьогодні хочуть отримати".

"Сьогодні багато хто зрозумів, що цій історії рано чи пізно настане кінець, і він може виглядати по-різному. Ми за те, щоб вийти з цієї ситуації, використовуючи мирні засоби, знову ж таки, на основі розумного балансу", – додав Грушко.

Новини за темою: Росія не має права вето на вступ України до НАТО, - Столтенберг

Як повідомлялося раніше, відносини між Росією та Північноатлантичним альянсом (НАТО) на сьогодні знаходяться на критично низькому рівні.

"Це відбувається на тлі глобальної нестабільності, терористичної загрози, розгортання чергової гонки озброєнь, а також повної деградації архітектури безпеки в Європі", – заявив заступник міністра оборони Росії Олександр Фомін за підсумками засідання Ради Росія – НАТО.