Росія не прийняла остаточного рішення щодо вторгнення в Україну, - Білий дім

Фото з відкритих джерел

При цьому таке рішення буде приймати лише президент РФ

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена вважає, що президент Росії Володимир Путін ще остаточно не визначився з намірами щодо вторгнення в Україну. Про це повідомив кореспондент CNN у Twitter.

"Високопоставлений чиновник США каже, що адміністрація як і раніше вважає, що Путін ще не прийняв остаточного рішення про вторгнення в Україну. Але вони визнають, що це рішення буде приймати тільки Путін. Вони продовжують спостерігати "тривожні" рухи поблизу України", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Росія стягнула до кордону України близько 52 батальйонно-тактичних груп, - Залужний

Як повідомлялося раніше, президент Росії Володимир Путін відповів, чи може він дати гарантію, що Росія не нападе на Україну. За його словами, це залежатиме від забезпечення безпеки Росії.

Пізніше він заявив, що Росія зобов'язана думати про свою безпеку на перспективу.

"Нам кажуть "війна, війна, війна". Складається враження, що, можливо, готують третю військову операцію (на Донбасі, - ред.), і нас заздалегідь попереджають: не втручайтеся, не захищайте цих людей, а втрутитеся і будете захищати - ось такі нові санкції підуть. І готуються, можливо, до цього", - зазначив російський лідер.