Росія перекинула до кордонів України 10 тисяч військових

Фото з відкритих джерел

Передбачається, що вони братимуть участь у зимових навчаннях

Понад 10 тисяч російських військових здійснили марші на південні полігони, де планують провести зимові навчання. Про це повідомляє ТАСС.

Зазначається, що близько третини підрозділів усіх з'єднань і військових частин Південного військового округу РФ почнуть зимовий період навчання в польових умовах. "Бойове злагодження відділень, розрахунків та екіпажів організовано у складі першого навчального модуля на понад 30 загальновійськових полігонах", - йдеться в повідомленні.

При цьому російські навчальні заняття вперше відбудуться на полігонах "Нестеровський" в Інгушетії і "Даниловський" у Волгоградській області. Особовий склад буде розміщено в автономних польових таборах.

Раніше повідомлялося, що Росія перекидає війська до тимчасово окупованого Криму в рамках нарощування військової міці на кордоні з Україною. Розгортання сил РФ відбувається після відправки бойових танків та іншого важкого озброєння до Воронезької області на південному заході Росії.

Новини за темою: Очільник Пентагону: Вашингтон уважно стежить за скупченням російських військ біля кордону України

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що розвідка США викрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. Повідомлялося про можливу атаку з тимчасово окупованого Криму, через кордон з Росією та через Білорусь.