Росія відводить 10 тисяч військових від кордону з Україною

Reuters

Вони брали участь у "польових навчаннях", зокрема, в Криму

Командування Південного військового округу РФ повертає 10 тисяч військових у місця постійної дислокації після місяця "польових занять", які проводилися в декількох регіонах, зокрема на межі з Україною. Про це повідомила пресслужба округу.

Зазначається, що військові повертаються після занять на полігонах Астраханської, Волгоградської і Ростовської областей, Ставропольського і Краснодарського країв, Північного Кавказу, а також військових баз Росії у Вірменії, окупованих Криму, Абхазії і Південної Осетії.

"Понад 10 тисяч військовослужбовців у складі підрозділів здійснять марші в пункти постійної дислокації з території загальновійськових полігонів", - йдеться в повідомленні.

Підготовку проходили батальйонні тактичні групи та "тактичні групи родів військ усіх з'єднань і військових частин ПВО".

Новини за темою: У НАТО закликали Путіна використати свята для відведення військ від кордону з Україною

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що біля кордонів України помічено додаткові сили російських військ - танки та системи протиповітряної оборони. Повідомлялося, що на кордоні поки обмежена кількість російських солдатів, проте РФ може швидко збільшити їхню кількість, перекинувши великі формування на поїздах та літаках.