Російський корабель виявлено у водах Тихого океану. Військові США стежать за ним

Фото з відкритих джерел

Він перебуває неподалік виключної економічної зони Гаваїв

У США заявили, що в акваторії Тихого океану неподалік від Гаваїв виявлено корабель РФ. Американські військові стежать за ним вже з минулої п'ятниці. Про це повідомляє Honolulu Star-Advertiser.

За словами представника Індо-Тихоокеанського командування збройних сил США майора Роба Мартінса, командування в рамках щоденних операцій ретельно відстежує усі судна в Індо-Тихоокеанському районі за допомогою патрульної авіації та надводних суден.

"Індо-Тихоокеанське командування збройних сил США стежить за російським кораблем, який провадить діяльність у міжнародних водах недалеко від Гаваїв", - зазначив Мартінс.

Як наголошує видання, корабель знаходиться неподалік виключної економічної зони Гаваїв.

Варто зазначити, що Гаваї є найважливішим центром військових операцій Сполучених Штатів. Тихоокеанське Командування Збройних Сил США (INDOPACOM) зі штаб-квартирою в Кемп-Сміт контролює усі операції в Тихому океані, більшій частині Індійського океану та деяких частинах Арктики.

Новини за темою: Черговий акт агресії Росії проти України: У посольстві США відреагували на інцидент із кораблем ВМС

Раніше повідомлялося, що Україна з 1 січня 2022 року офіційно закрила російським суднам доступ до внутрішніх вод. Тепер кораблям під російським прапором заборонено перевозити пасажирів і вантажі в міжнародних рейсах між річковими портами.