Новини » Світ Читать эту новость на русском

Розпізнає обличчя навіть у масці: Японія створила нову систему перевірки COVID-документів

Технологія ідентифікації облич точна майже на 100%

Kyodo News

Японська корпорація NEC запровадить систему перевірки вакцинації проти COVID-19 шляхом розпізнавання обличчя. Про це повідомляє Kyodo.

Як повідомляється, особи повинні будуть зареєструвати свою історію вакцинації та надіслати фотографію свого обличчя. Система скануватиме їх обличчя за допомогою камери біля входу до приміщення і протягом кількох секунд підтверджуватиме їх статус вакцинації.

За даними NEC, технологія точна на 99,9%, навіть коли людина носить маску.

Компанія розраховує, що її розробку будуть використовувати на туристичних об’єктах і у місцях проведення масових заходів. Це, зокрема, має пришвидшити процес перевірки наявності вакцинації.

Зазначається, що у листопаді 2021 року NEC успішно провела пробне використання цієї технології в районах поблизу гори Фудзі.

Нагадаємо, у Міністерстві охорони здоров’я України планують встановити у ТЦ камери спостереження, щоб відстежувати дотримання громадянами карантину. Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова побачила у таких діях небезпеку та застерегла МОЗ від втручання в особисте життя. Чи можуть українці зазнати втручання у приватне життя та як цього уникнути - читайте в нашому матеріалі.