Саакашвілі повернули з госпіталю до в'язниці

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі

Фото з відкритих джерел

Політик лікувався після 50-денного голодування

Експрезидента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі перевели з госпіталю до в'язниці у місті Руставі. Про це повідомляє телеканал "Руставі 2".

Політика вивезли пізно вночі з військового госпіталю у місті Горі. Тепер прибічники Саакашвілі збираються біля в'язниці Руставі. До місця події також привезли машину з водометом.

Своєю чергою, дівчина Саакашвілі, нардепка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько повідомляла у Facebook, що напередодні керівництво лікарні дозволило українському консулу зайти до Саакашвілі. "Стан критичний, він практично весь час лежить, має неврологічні напади, медичну допомогу він не отримує. На жаль, зараз його стан дуже слабкий, і це не жарти", - висловилася депутатка.

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ України розкритикувало владу Грузії за спробу повернути колишнього президента Міхеіла Саакашвілі до в'язниці.

Новини за темою: У Грузії перші активісти потрапили до лікарні через голодування на підтримку Саакашвілі
 

27 грудня було ухвалено рішення про виписку Міхеіла Саакашвілі з Горійського військового шпиталю і переведення його до ізолятора № 12 у Руставі.

Але колишній президент Грузії не підкорився вимогам працівників пенітенціарної служби. Через занепокоєння у нього виникли перепади тиску, тому рішення Спеціальної пенітенціарної служби про переведення тимчасово відклали.