Шість художниць з України увійшли до списку фіналістів Болонської виставки ілюстраторів

Місто Болонья, Італія Вікіпедія

Цьогоріч захід проходитиме з 21 по 24 березня

В Італії на 55-й Болонській виставці ілюстраторів було представлено 3873 художники з 92 країн. З них 3460 художніх та 413 науково-популярних робіт. Серед претендентів журі обрало шість художниць з України. Про це повідомляється на сайті виставки.

Міжнародне журі, до складу якого увійшли представники Франції, Японії, Польщі, Венесуели та Італії, обрало 318 фіналістів Болонської виставки ілюстраторів. Серед них — 6 художниць з України.

Всього на 55 Болонську виставку ілюстраторів подали заявки 3873 художники з 92 країн.

Представниці України серед фіналістів виставки:

  • Дорошенко Поліна;
  • Драчковська Оксана;
  • Іваненко Ганна;
  • Лондон Олена;
  • Шалошвілі Наталія;
  • Якунова Таня.

Нагадаємо, Болонська виставка ілюстраторів проходить щорічно з 1967 року. Мета конкурсу — показати останні тренди ілюстрації за допомогою нових художників. Виставка організовується в рамках Ярмарку дитячої книжки у Болоньї (Італія). Цьогоріч захід проходитиме з 21 по 24 березня.

Новини за темою: "Велика сімка": У Києві в одній експозиції зберуть твори семи великих художників України

Зазначимо, що Український культурний фонд планує виділити на грантові програми майже 600 мільйонів гривень.

Також Київська міська державна адміністрація затвердила програму "Столична культура: 2022-2024 роки", на реалізацію якої виділили значно більше коштів, ніж у попередні роки.

Раніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував запуск нових виняткових проєктів, що популяризують культуру та народні художні промисли.