США не зменшуватимуть чисельність військ у Європі, - Пентагон

Військові США

Скорочення контингенту не розглядається

Вашингтон не розглядає можливості скорочення чисельності американських військ у Європі. Про це повідомив представник Пентагону Джон Кірбі в Twitter.

Раніше телеканал NBC News із посиланням на представника нинішньої адміністрації США та двох колишніх чиновників США у сфері нацбезпеки повідомив, що Вашингтон нібито готовий обговорювати з Москвою скорочення військ та навчань у Східній Європі, якщо вона також погодиться скоротити свої сили.

Своєю чергою, Кірбі це заперечує. "Були повідомлення NBC News про варіанти, які США розглядають перед переговорами з Росією. Можемо однозначно заявити, що ми не розглядаємо скорочення контингенту у Європі чи зміни позиції там. Також не розглядається зміна чисельності військ у країнах Балтії та у Польщі", - написав американський чиновник.

Новини за темою: Генсек НАТО і держсекретар США обговорили нарощування військ РФ поблизу України

Нагадаємо, нещодавно президент Сполучених Штатів Джо Байден під час телефонної розмови з російським колегою Володимиром Путіним виклав два підходи, які США готові застосувати в залежності від дій Росії на кордоні з Україною. Зокрема, йшлося про дипломатію, яка призведе до деескалації ситуації.