США виділили Афганістану понад 300 млн доларів гуманітарної допомоги

Жінки в Афганістані Фото з відкритих джерел

Також жителі країни отримають ще 1 млн доз COVID-вакцини

Представниця Ради національної безпеки США Емілі Горн оголосила про надання Афганістану 308 млн доларів як гуманітарної допомоги. Про це повідомила пресслужба Білого дому.

"США оголошують про новий внесок у розмірі понад 308 млн доларів у вигляді гуманітарної допомоги народу Афганістану. Таким чином загальний обсяг гуманітарної допомоги США Афганістану і афганським біженцям в регіоні з жовтня 2021 року складе майже 782 млн доларів, і ми залишаємося найбільшим донором гуманітарної допомоги Афганістану", - висловивлася чиновниця.

Також Афганістан отримає від США ще 1 млн доз вакцини проти COVID-19. Загальна кількість наданих доз становитиме 4,3 млн.

Новий пакет гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) надходитиме безпосередньо через незалежні гуманітарні організації й має допомогти з житлом, медичними послугами, сезонними потребами, екстреною продовольчою допомогою і водопостачанням.

Новини за темою: В Афганістані жінки вийшли на акцію проти дій режиму "Талібану"

Раніше повідомлялося, що в Афганістані бойовики руху "Талібан", які у серпні минулого року захопили владу, відновили видачу проїзних документів. У людей з'явилася можливість виїхати з країни на тлі гуманітарної кризи.