США запровадили нові санкції проти зарубіжних представників КНДР

Фото з відкритих джерел

Зокрема вони спрямовані на причетних до розвитку зброї масового знищення та балістичних ракет

Міністерство фінансів США оголосило про нові санкції щодо зарубіжних представників північнокорейських організацій, зокрема у РФ та Китаї, причетних до закупівлі товарів для програм КНДР з розвитку зброї масового знищення та балістичних ракет. Про це йшлося на сайті відомства.

"Сьогоднішні дії є частиною зусиль США з протидії програмам КНДР щодо створення зброї масового знищення й балістичних ракет і спрямовані проти тривалого використання (Північною Кореєю, – ред.) закордонних представників для незаконної закупівлі товарів із метою виробництва зброї", – зазначив заступник міністра фінансів з питань тероризму та фінансової розвідки Браян Е. Нельсон.

При цьому він підкреслив, що останні запуски ракет КНДР є черговим доказом того, що Пхеньян розвиває заборонені програми попри заклики міжнародної спільноти до денуклеаризації та дипломатичних зусиль.

Новини за темою: Експорт й ключові інститути: США погрожують РФ санкціями у разі вторгнення в Україну

Так, Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Мінфіну США запровадив санкції проти громадян КНДР, які офіційно представляють північнокорейські організації в Москві та Владивостоку.

Також у санкційному списку присутні четверо представників КНДР у Китаї. Їх звинувачують у закупівлі сталевих сплавів, хімічних речовин, технологічного та іншого обладнання для програм КНДР зі створення зброї масового знищення та засобів їх доставки.

Водночас санкції Мінфіну США блокують власність та інтереси всіх осіб, визначених у списку, а також забороняють проведення з ними операцій для третіх осіб, включно з транзакціями, що проходять через Сполучені Штати.

Новини за темою: Стало відомо, які санкції у США підготували проти Росії, - ЗМІ

Нагадаємо, що раніше Сенат США оприлюднив законопроєкт про жорсткі санкції проти Росії, які можуть торкнутися, зокрема, президента РФ Володимира Путіна і його найближчого оточення. Обмеження введуть у разі нового вторгнення російських військ в Україну.