Телескоп NASA сфотографував спіральну галактику з баром у сузір’ї Малий Лев

Телескоп Hubble NASA

Відкривачем цього об'єкта є британський астроном німецького походження Фрідріх Вільгельм Гершель, який уперше спостерігав за ним 6 квітня 1785 року

Космічна рентгенівська обсерваторія "Чандра" Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала спіральну галактику з баром NGC 3344, яка знаходиться у сузір’ї Малий Лев. Про це інформує обсерваторія у своєму Twitter.

""Чандра" спостерігає за сузір’ям Малий Лев", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що поруч знаходиться спіральна галактика з баром NGC 3344, яка розташована за близько 20 млн світлових років від Землі, її розмір майже удвічі менший за нашу галактику Чумацький Шлях.

Відкривачем цього об'єкта є британський астроном німецького походження Фрідріх Вільгельм Гершель, який уперше спостерігав за ним 6 квітня 1785 року.


Довідка

Бар - це перемичка, що перетинає спіральні галактики посередині. Спіральні рукави таких галактик відходять від кінців бару, тоді як у звичайних вони починаються безпосередньо від ядра.

Новини за темою: Телескоп Hubble сфотографував спіральну галактику у сузір'ї Овен


Нагадаємо, раніше космічний телескоп Hubble зробив світлину розсіяного зоряного скупчення NGC 1755, яке знаходиться у сузір’ї Золота Риба. Відкривачем цього об'єкта є англійський астроном Джеймс Данлоп, який уперше спостерігав за ним 3 жовтня 1826 року.