Tesla не випустить у 2022 році електричний пікап Cybertruck: Причина

Електрокар Tesla. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Це вже друге відтермінування дати випуску пікапа, спершу Ілон Маск заявляв, що виробництво розпочнеться у 2021 році, а потім – що наприкінці 2022 року

Компанія Tesla не випустить у 2022 році електричний пікап Cybertruck через зміну характеристик та функцій авто.  Про це повідомляє Reuters.

За прогнозами компанії, перші пікапи вийдуть з конвеєра приблизно на початку другого кварталу 2023 року. Tesla розраховує спершу випустити обмежену кількість Cybertruck, а вже потім збільшити обсяги виробництва.

Наразі Tesla уже видалила зі свого сайту посилання на виробничий графік замовлень Cybertruck.

Відомо, що пікапи вироблятимуть на заводі в Техасі.

Підкреслюється, що Cybertruck від компанії Tesla унікальний тому, що виготовлений з тієї ж сталі, що і космічний корабель SpaceX Starship. Його розміри становлять 5,8 на 1,8 метра.

фото з відкритих джерел

Пікап продаватиметься у трьох версіях: одномоторний Cybertruck обійдеться в 39,9 тисячі доларів, двомоторний – 49,9 тисячі доларів, тримоторний – 69,9 тисячі доларів. Усі версії мають повний привід.

Як відомо, це вже друге відтермінування дати випуску пікапа, спершу Ілон Маск заявляв, що виробництво розпочнеться у 2021 році, а потім – що наприкінці 2022 року.

Новини за темою: Tesla додала до своїх автопілотів "наполегливий" тип водіння

Нагадаємо, раніше ми писали, що виробник електрокарів Tesla відкликає близько 475 000 автомобілів у США через технічні дефекти, які можуть збільшити ризик аварій.