Токаєв: Конституційний порядок відновлено у всіх регіонах Казахстану

Касим-Жомарт Токаєв Фото з відкритих джерел

У всіх регіонах країни відновлено конституційний порядок

Станом на 7 січня протести в Казахстані в основному перейшли в мирне русло. Про це повідомляє Telegram-канал vlast.kz, який цитує президента Казахстану Касим-Жомарта Токаєва.

Повідомляється, що вранці Токаєв провів засідання контртерористичного штабу, на якому влада розглянула оперативну обстановку в країні та хід антитерористичної операції.

"Почалася операція антитерор. Сили правопорядку проводять напружену роботу. Конституційний порядок в основному відновлено у всіх регіонах країни. Місцеві органи контролюють ситуацію. Але терористи як і раніше застосовують зброю, завдають шкоди майну громадян. Тому контртерористичні акції слід продовжувати до повного знищення бойовиків", - заявив президент Казахстану.

Нагадаємо, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв звернувся за військовою допомогою до партнерів по Організації договору колективної безпеки. Підрозділи російських військових вже приступили до виконання завдань в цій країні.

Новини за темою: Росія направила до Казахстану підрозділи, які воювали проти України, - розслідувачі

При цьому в ОДКБ заявляли, що ситуація в Казахстані розглядається як "вторгнення бандформувань, підготовлених за кордоном". В організації додали, що військових у Казахстан відправили "на обмежений за часом період з метою стабілізації і нормалізації обстановки в країні".