Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Брюсселі суд заборонив таксі Uber

Фото з відкритих джерел

Uber вже заявив, що це рішення суперечить цифровим та зеленим амбіціям Європейської комісії

Апеляційний суд столиці Бельгії Брюсселя зобов'язав американську компанію Uber Technologies відключити додаток замовлення таксі у місті. Про це повідомляє "Суспільне".

"З цієї п'ятниці у вас більше не буде можливості замовити таксі Uber у столиці ЄС. Ми дуже засмучені сьогоднішнім рішенням суду відключити наш додаток у Брюсселі".

У рішенні суду також зазначається, що заборона приватним особам на надання послуг таксі також поширюється на професійних водіїв.

Uber вже заявив, що це рішення суперечить цифровим та зеленим амбіціям Європейської комісії, передає CNBC.

Uber веде судові суперечки по всій Європі щодо того, як він наймає водіїв і дотримується правил таксі. У компанії наголошують, що водіям подобається гнучкість самозайнятості, але деякі водії кажуть, що їм важко заробити достатньо грошей через додаток, а також вони не отримують пільги для співробітників, такі як лікарняні та щорічна відпустка.

Через рішення суду незадоволені водії на знак протесту заблокували 25 листопада головну вулицю, що веде від європейських інституцій до центру Брюсселя.

Водночас адміністрація міста повідомила, що активно розроблятиме "тимчасове вирішення проблеми" заборони Uber, яке зможе гарантувати користувачам якісне обслуговування, адаптоване до нових звичок клієнтів та користувачів.

Новини за темою: У Києві зростуть тарифи на проїзд у таксі: Коли та на скільки

Нагадаємо, в Україні працюватиме Китайська служба таксі. Відповідне свідоцтво китайської компанії Didi видав "Укрпатент". Компанія зареєструвала однойменну торгову марку в Україні.