У Данії пропонуватимуть четверте щеплення проти COVID-19 групам високого ризику

Фото з відкритих джерел

Близько 55% населення країни вже отримали бустерну дозу вакцини

У Данії органи охорони здоров’я будуть пропонувати четверту дозу вакцини від COVID-19 людям, які, як вважається, мають ризик тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляє The Local.

Зазначається, що близько 55% населення Данії вже отримали бустерну дозу вакцини.

Зокрема, невеликій кількості людей, в першу чергу хворих на артрит, вже запропонували пройти ще одне щеплення – четверту дозу вакцини, призначену для підвищення ослабленого імунітету.

Як повідомив директор Управління охорони здоров’я Данії Сорен Брострьом, запрошення на "другий бустер" буде розіслано з кінця цього тижня.

"Це люди, які перебувають у групі найвищого ризику. Це онкохворі, хворі з імунотерапією та люди з імунодефіцитом. Їм також запропонували третю дозу серед перших груп на початку осені", – наголосив він.

Брострьом також додав, що органи охорони здоров'я Данії розглядають можливість дати четверту дозу вакцини мешканцям будинків для літніх людей та "дуже старим людям".

Новини за темою: Ізраїль у квітні планує розпочати вакцинацію немовлят проти COVID-19

Нагадаємо, раніше ми писали, що у понеділок, 31 січня, набуде чинності новий перелік професій, представники яких мають пройти обов'язкову вакцинацію від коронавірусу. Раніше повідомлялося, що медики, комунальники і чиновники на місцях мають вакцинуватися до 20 січня.