У Грузії прихильники Саакашвілі припинили голодування

фото з відкритих джерел

Завершити протест їх закликав сам політик

У Грузії прихильники експрезидента країни Міхеїла Саакашвілі припинили масове голодування, розпочате на його підтримку. Про це заявив очільник опозиційної партії "Єдиний національний рух" Ніки Мелія, передає "Новости - Грузия".

Зазначається, що періодично протестувальникам доводилося надавати медичну допомогу. Перервати свою акцію вони погодились у відповідь на заклик Саакашвілі.

"Міхеїл Саакашвілі піклується про стан здоров'я кожного голодувальника та заявив, що сам буде змушений відновити голодування, чого ми не маємо права допустити, оскільки голодування Саакашвілі може призвести до фатального результату. Ми вирішили перейти до наступного етапу боротьби", - сказав Мелія.

Політик не уточнив, до яких саме методів вдадуться опоненти влади, наголосивши, що їхня боротьба буде "різноманітною та ненасильницькою".

Новини за темою: Омбудсмен України розцінює переведення Саакашвілі до вʼязниці як тортури

Нагадаємо, декілька днів тому "Єдиний національний рух" оголосив акцію масового протестного голодування з вимогою звільнення з в'язниці експрезидента Грузії Міхеїла Саакашвілі. Передбачалося, що в голодуванні візьмуть участь понад 300 осіб.