У Квебеку запровадять додатковий податок для невакцинованих від COVID-19

Згідно з федеральними даними, трохи більше 85% жителів Квебеку отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19

Фото з відкритих джерел

Канадська провінція Квебек стягуватиме "податок на здоров'я" з невакцинованих від COVID-19 громадян. Про це повідомив прем'єр-міністр провінції Франсуа Лего, передає BBC.

Як повідомляється, Квебек, де зафіксовано найбільшу кількість смертей від коронавірусу в Канаді, зараз бореться зі сплеском захворюваності. Лише близько 12,8% жителів Квебеку не отримали щеплення, але вони становлять майже половину всіх хворих у лікарнях.

Згідно з федеральними даними, трохи більше ніж 85% жителів Квебеку отримали принаймні одну дозу вакцини до 1 січня.

Прем'єр-міністр Франсуа Лего заявив під час пресконференції, що люди, які не отримали першу дозу вакцини, повинні будуть сплатити "внесок". Розмір податку ще не визначений, але, за словами Лего, він буде "значним".

Новини за темою: Канада дозволила COVID-вакцину Pfizer для дітей від 5 років

Також з минулого тижня для покупки канабісу та алкогольних напоїв у Квебеку необхідно показати підтвердження вакцинації. Також вдруге за період пандемії діє комендантська година, яка триває з 22:00 до 05:00 щодня.

Зазначимо, що Квебек не єдиний регіон у світі, який намагається накласти штрафи на тих, хто не бажає отримати щеплення від COVID-19. Починаючи з кінця цього місяця, греки, старші за 60 років, зобов’язані сплачувати 100 євро щомісяця, поки вони залишаються невакцинованими. Сінгапур зобов’язав пацієнтів із коронавірусом самостійно оплачувати медичні рахунки, якщо хворі не були вакциновані.

Нагадаємо, у Канаді медики настійно рекомендують всім громадянам, кому вже за 50, робити третю дозу COVID-вакцини через пів року після другого щеплення.