У Китаї через "Омікрон" закрили 5-мільйонне місто на карантин

Місто Аньян китайській провінції Хенань Фото з відкритих джерел

Китай намагається не допустити масового спалаху хвороби за лічені тижні до Зимової Олімпіади

Місто Аньян у китайській провінції Хенань закрили на карантин через зараження двох жителів "Омікроном". У місті проживають понад п’ять мільйонів людей. Про це повідомляє "5 Канал".

Нині кілька китайських міст-мільйонників перебувають на повному або частковому карантині через новий штам COVID-19. Таким чином Китай намагається не допустити масового спалаху хвороби за лічені тижні до Зимової Олімпіади, яка починається 4 лютого.

"Омікрон" виявили і у місті Тянь-Цзінь – це одне з чотирьох китайських міст центрального підпорядкування. Вони не належать до окремої провінції, а самі є фактично анклавами. У Тянь-Цзіні живе 14 мільйонів людей. І усіх їх міська влада вирішила обов'язково протестувати. Для цього розгорнули навіть мобільні лабораторії. Усе почалося відтоді, як діагноз – коронавірус "Омікрон" – поставили двом жителям.

Новини за темою: Бойкот Олімпіади у Пекіні: Чому дипломати п’яти країн не приїдуть на зимові Олімпійські ігри у КНР

Нагадаємо, офіційний представник оргкомітету зимової Олімпіади в Пекіні Хуан Чунь заявив, що поширення "Омікрону" за найгіршого сценарію може вплинути на графік Ігор. Зимові Олімпійські ігри-2022 мають відбутися у Пекіні й триватимуть з 4 по 20 лютого.