Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Лондоні заарештували 19-річного юнака, який погрожував убити Єлизавету ІІ

Королева Єлизавета ІІ REUTERS

Наразі хлопця помістили до лікарні для психічно хворих

У Лондоні заарештували 19-річного хлопця, який потайки проник на територію Віндзорського замку з арбалетом та погрожував вбити королеву Великої Британії Єлизавету ІІ. Про це повідомляє The Sun.

Згідно з повідомленням, на Різдво, 25 грудня, Ясвант Сінг Чайл записав відео, на якому він на території палацу, за 500 метрів від резиденції королеви, тримав арбалет та погрожував убити королеву. Зазначається, що при цьому зловмисник був одягнений у маску, яка відсилає до франшизи "Зоряні війни", на що також натякав у своїй промові.

Зокрема він сказав, що збирається вбити королеву, аби "помститися за тих, хто помер у 1919-му. (…) Це також помста за тих, хто був убитий, принижений та дискримінований через їхню расу. (…) Моє ім’я – Дарт Джонс, і я сітх".

19-річного юнака заарештували неподалік Віндзорського палацу на Різдво. Наразі його помістили до лікарні для психічно хворих.

Новини за темою: Королева Британії почала передачу влади принцу Чарльзу

Раніше повідомлялося, що королева Великої Британії Єлизавета II зустрічатиме Різдво разом із сином принцом Уельським Чарльзом та герцогинею Корнуольською Каміллою. Як і минулого року, вона особисто вирішила зустрічати Різдво у Віндзорському замку через побоювання у світлі пандемії коронавірусу.