Новини » Світ Читать эту новость на русском

У МЗС РФ викликали повіреного України через "напад" на консульство у Львові

МЗС Росії Фото з відкритих джерел

Росія вимагає забезпечити безпеку дипломатичних представництв і знайти винних

Міністерство закордонних справ Росії викликало тимчасового повіреного у справах України через інцидент у Львові та заявило "рішучий протест". Про це повідомляється на сайті російського дипломатичного відомства.

Зокрема там заявили, що "о 02:30 ночі за місцевим часом проти генерального консульства Росії у Львові було здійснено терористичний акт". Невідомий кинув у бік входу на територію пляшку із запалювальною сумішшю, яка "створила загрозу безпеці закордонної установи".

Росія вимагає забезпечувати безпеку дипломатичних представництв і знайти винних. Генеральне консульство Росії надіслало ноту в регіональне представництво МЗС України, а посольство Росії – аналогічну ноту в українське дипвідомство у Києві.

Новини за темою: У двір будинку заступника голови ОПУ Жовкви кинули "коктейль Молотова"

Як повідомлялося, 24 грудня поліція Львівської області повідомила, що вночі невідомий кинув пляшку з легкозаймистою рідиною в огородження Генконсульства РФ у Львові.

За словами правоохоронців, у ході події постраждалих не було, а збитків консульству не завдано. Поліція розслідує хуліганство (ст. 296 КК).