Новини » Світ Читать эту новость на русском

У НАТО заявили, що "гарантії безпеки" від Росії суперечать принципам та цінностям Альянсу

НАТО

Фото з відкритих джерел

Водночас, втручання у його зовнішні справи та політику з боку третіх країн є неприпустимим

У Північноатлантичному альянсі (НАТО) незадоволені "гарантіями безпеки" від Російської Федерації. На їхню думку, вони суперечать принципам й цінностям Альянсу. Про це повідомило Міністерство закордонних справ Грузії.

"Заступник генсека НАТО Мірча Джоане заявив, що подані пропозиції Російською Федерацією у зв'язку з так званими гарантіями безпеки охоплюють положення, що суперечать фундаментальним принципам та цінностям НАТО", - зазначили у відомстві.

При цьому, за словами Джоане, НАТО вважає неприпустимі спроби втручання у зовнішні справи й політику безпеки з боку третіх країн.

Новини за темою: США не очікують проривів на майбутніх переговорах з РФ щодо "гарантій безпеки", – Блінкен

Нагадаємо, що сьогодні у швейцарській Женеві розпочалися переговори представників США та РФ про так звані гарантії безпеки.

Зокрема представники США вислухали занепокоєння Росії і висловили свої.

А глава російської делегації Сергій Рябков заявив, що Російська Федерація не піде на компроміси під час переговорів із США в Женеві щодо так званих гарантій безпеки, до них мають готуватися американські партнери.

"Російська сторона приїхала сюди з чіткою позицією, яка містить ряд елементів, на мій погляд, цілком зрозумілих і сформульованих настільки чітко, зокрема на вищому рівні, що відхилень від цих наших підходів просто не може бути", - наголосив Рябков.