Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Нью-Йорку впроваджують обов’язкову вакцинацію від COVID-19 для працівників приватних компаній

Фото з відкритих джерел

З 27 грудня у Нью-Йорку всі люди, старші 12 років, мають пред'являти доказ отримання двох доз вакцин проти коронавірусу для відвідування фітнес-клубів, розважальних об'єктів та ресторанів

Мер Нью-Йорка Білл де Блазіо оголосив у понеділок, 6 грудня, що впроваджує обов'язкову вакцинацію проти COVID-19 для співробітників приватних компаній. Про це повідомляє американський телеканал MSNBC.

Розпорядження стосується 184 тис. компаній, співробітники яких до 27 грудня зобов'язані отримати щонайменше одну дозу вакцини проти COVID-19.

"У нас є новий фактор - "Омікрон", у нас також холодніша погода, що створить додаткові проблеми поряд зі штамом "Дельта". Крім того, нас очікують свята, під час яких люди багато контактуватимуть", - сказав Блазіо в ефірі телеканалу.

Зазначається, що з 27 грудня у Нью-Йорку всі люди, старші 12 років, мають пред'являти доказ отримання двох доз вакцин проти коронавірусу для відвідування фітнес-клубів, розважальних об'єктів та ресторанів. Виняток в одну дозу зроблено тим, хто отримав однокомпонентну вакцину Johnson & Johnson.

Новини за темою: Дипломатичний бойкот: США не будуть присутні на Олімпіаді-2022 в Пекіні

Нагадаємо, за словами президента США Джозефа Байдена, новий варіант коронавірусу "Омікрон", виявлений вперше в африканських країнах, а згодом і в інших частинах світу, потребує ефективного реагування, але це не має викликати паніки.