У Парижі запровадили обов'язкове носіння масок на вулиці

DW

У країні спостерігається спалах COVID-19, викликаний штамом "Омікрон"

Французький уряд оголосив, що з цієї п’ятниці у Парижі буде обов’язковим носіння маски навіть на вулиці, оскільки у країні спостерігається спалах COVID-19, викликаний штамом "Омікрон". Про це повідомляє France24.

"Я би більше не називав "Омікрон" хвилею, це швидше цунамі", - заявив міністр охорони здоров’я Франції Олів’є Веран.

Він додав, що нині кожну секунду в країні фіксують два нових випадки COVID-19. Веран зазначив, що ситуація у лікарнях викликає тривогу.

Повідомляється, що обов’язкове носіння маски почне діяти з цієї п’ятниці, 31 грудня, для всіх громадян, старших за 11. До винятків потрапили водії мотоциклів та велосипедисти, а також бігуни. Зазначається, що у серпні 2020 року в Парижі вже запроваджували обов’язкове носіння маски.

Французький міністр праці Елізабет Борн анонсувала також, що обов’язковою є робота з дому для тих установ, де це можливо. Інакше компаніям загрожує штраф від 1000 євро.

Зазначається, що Франція є лідером Європи за кількістю нових випадків коронавірусу. У середу в країні зафіксували рекордні 208 000 випадків.

Новини за темою: COVID-штам "Омікрон" може призвести до цунамі випадків, - ВООЗ

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що Україні не вдасться уникнути нової хвилі коронавірусу через стрімке поширення нового штаму "Омікрон", пік якого прогнозується на початку 2022 року.