У Росії картину учениці Малевича зіпсували кульковою ручкою

Картина "Три постаті" Ганни Лепорської Фото з відкритих джерел

Полотно вже оглянув реставратор Третьяковської галереї, який відправив її до Москви на реставрацію

У російському Єкатеринбурзі пошкодили картину Анни Лепорської "Три постаті" з колекції Третьяковської галереї. Про це повідомляє "Интерфакс" із посиланням на пресслужбу президентського центру.

Зазначається, що витвір мистецтва пошкодили під час виставки в артгалереї Єльцин Центру.

"Справді, під час демонстрації виставки "Світ як безпредметність". Народження нового мистецтва в Артгалереї Єльцин Центру стався нещасний випадок – постраждала картина Анни Лепорської Три постаті (1932–1934 рр.) із колекції Державної Третьяковської галереї", – йдеться в публікації.

Також відомо, що пошкодження було завдано кульковою ручкою, але коли саме – невідомо. На картині помітили намальовані очі на обличчях двох фігур. Чорнило вже проникло в шар фарби, проте рельєф мазків не порушено.

Після цього у Центрі провели перегляд протоколів безпеки.

Крім того, над усіма картинами виставки в артгалереї встановлені захисні екрани. Також у музеї встановлено відеоспостереження, але про особистість вандала поки що нічого не повідомляється.

Новини за темою: Картину Ван Гога продали на аукціоні за рекордні 35,9 млн доларів

Нагадаємо, раніше на картині відомого італійського живописця Сандро Боттічеллі, яку мають виставити на аукціоні наприкінці січня, знайшли приховане зображення Мадонни та немовляти Ісуса за шаром фарби.

Зазначається, що малюнок виявили на дерев’яній панелі, на якій міститься картина Боттічеллі "Муж скорботи" із зображенням Ісуса.