У Росії вчергове оштрафували Twitter

Twitter Фото з відкритих джерел

Соціальна мережа зобов’язана виплатити 3 млн рублів

Мировий суд Москви призначив компанії Twitter ще один штраф на суму 3 млн рублів (близько 41 тис. доларів) через відмову компанії видалити заборонений у РФ контент. Про це повідомляє "Интерфакс".

"Постановою суду Twitter визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення. Twitter призначено адміністративний штраф у розмірі 3 млн рублів", - повідомила прессекретар суду Зульфія Гуринчук.

Як відомо, найбільші інтернет-сервіси - Google, Telegram, Facebook, Twitter, TikTok - з початку року неодноразово притягувалися до відповідальності за порушення російського законодавства.

Сума штрафів щодо всіх іноземних компаній, яким призначено штрафи у РФ з початку року, становить вже понад 200 млн рублів.

Найчастіше претензії Роскомнагляду до компаній пов'язані з невидаленням ними забороненого у РФ контенту (стаття 13.41 КпАП РФ).

Зазначається, що з 11 лютого Роскомнагляд складає адміністративні протоколи щодо соціальних мереж, які не видалили або несвоєчасно видалили заборонений у Росії контент, у тому числі заклики до неповнолітніх брати участь у несанкціонованих акціях.

Новини за темою: Італія оштрафувала Amazon на понад 1 млрд доларів через монополію на ринку

Нагадаємо, 16 грудня мировий суд Москви призначив Meta і Twitter Inc. нові штрафи через відмову видаляти заборонений у РФ контент.

Twitter було призначено адміністративні штрафи у розмірі 3 і 7 млн ​​рублів (загалом 136,1 тис. доларів).