Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Румунії посилюють карантин через штам коронавірусу "Омікрон"

Фото з відкритих джерел

Громадяни третіх країн повинні пред'явити негативний ПЛР-тест на коронавірус

У Румунії вводять додаткові карантинні обмеження для тих, хто в'їжджає в країну. Таке рішення уряд ухвалив через підтвердження двох випадків зараження штамом коронавірусу "Омікрон". Про це повідомляє Digi24.

Тепер громадяни, які приїжджають з третіх країн, зобов'язані пред'явити негативний ПЛР-тест на коронавірус, який був зроблений за 48 годин до в'їзду. Громадян, які не мають сертифікатів про вакцинацію, будуть відправляти на десятиденну самоізоляцію. 

Громадяни ЄС повинні надати сертифікати про вакцинацію, негативний результат тесту на коронавірус або довідку про одужання. Невакцинованих будуть відправляти на двотижневий карантин. 

Новини за темою: Новий штам COVID-19 "Омікрон" міг мутувати за допомогою вірусу застуди, - дослідники

Як відомо, у Румунії виявили два перші випадки захворювання на новий штам коронавірусу "Омікрон". Захворіли дві особи, які повернулися до країни з Південно-Африканської Республіки. Так, обох пацієнтів – 48-річну жінку з повіту Брашов та 59-річного чоловіка з повіту Васлуй – відправили на самоізоляцію. На момент тестування вони не мали симптомів захворювання.

Нагадаємо, у Всесвітній організації з охорони здоров'я (ВООЗ) поки не зафіксували жодного летального випадку від нового COVID-штаму "Омікрон".