Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США не виключають, що штам коронавірусу Omicron вже в країні

Фото з відкритих джерел

Зазначається, що на поточному етапі немає жодних причин для паніки, проте до нового варіанту вірусу слід поставитися серйозно

У США провідний спеціаліст з інфекційних захворювань, доктор Ентоні Фаучі у коментарі телеканалу NBC заявив, що новий варіант коронавірусу Omicron можливо вже є в США. Про це повідомляє "УНН".

"Я не здивуюся, якщо це так, ми його ще не виявили, але коли є вірус, який демонструє такий ступінь передачі, і вже є випадки серед мандрівників, то він буде поширюватися всюди", - сказав Фаучі.

Новини за темою: У Чехії зафіксували перший можливий випадок коронавірусу штаму Omicron

Експерт додав, що на поточному етапі немає жодних причин для паніки, проте до нового варіанту вірусу слід поставитися серйозно. Саме тому влада ввела обмеження на поїздки щодо Південної Африки і семи сусідніх країн.

"Сенс заборони на в'їзд в тому, щоб дати нам час для вивчення (варіанту вірусу - ред.), щоб краще його оцінити. Немає причин для паніки, але ми хочемо виграти час, щоб дійсно якомога більше дізнатися, що це таке", - додав Ентоні Фаучі.

У п'ятницю, 26 листопада, у Центрі контролю та профілактики захворювань заявили, що на сьогодні в США не було виявлено жодних випадків захворювання штамом коронавірусу Omicron.

Нагадаємо, перший офіційно підтверджений випадок захворювання новим "африканським" штамом коронавірусу B.1.1.529 був зареєстрований в Бельгії. Вірус був виявлений у жінки, яка повернулася до Бельгії з неназваної країни.