У США виявили перший випадок зараження "Омікрон"-штамом коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Медрегулятор США виявив перший випадок зараження "Омікрон"-штамом коронавірусу

Вакцинований мандрівник з Південної Африки став першим в США, хто заразився новим "Омікрон"-штамом коронавірусу, він вакцинований і не відчуває важких симптомів, заявив головний інфекціоніст країни Ентоні Фаучі.

"Мандрівник повернувся з Південної Африки 22 листопада, позитивний тест він здав 29 листопада. Він був на самоізоляції, всі близькі контакти здали негативний тест. Він повністю вакцинований, відчуває легкі симптоми", - заявив Фаучі на брифінгу в Білому домі.

Фаучі підтвердив, що перший випадок зараження новим штамом в США виявили в Каліфорнії.

Водночас пресслужба ВООЗ в Twitter повідомляє, що щонайменше, 23 країни повідомили про наявність у них штаму коронавірусу "Омікрон".

"Поява варіанту Omicron, зрозуміло, привернула увагу всього світу. Принаймні, 23 країни в п'яти з шести регіонів ВООЗ повідомили про випадки Omicron, і ми очікуємо, що ця кількість буде рости", – підкреслив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус.

Новини на тему: Новий штам COVID-19 "Омікрон": Симптоми більш небезпечного варіанту коронавірусу

Нагадаємо, 24 листопада британські вчені повідомили про появу нового штаму коронавірусу, який може бути небезпечнішим за попередні варіанти COVID-19. Вірус має понад 30 мутацій в шиповидному білка, а отже може бути стійким до існуючих вакцин і антитіл. Про те, чим небезпечний коронавірус "Омікрон" і яких країн він дістався - читайте в нашому матеріалі

Також нещодавно у Всесвітній організації охорони здоров'я заявили, що у світі не зареєстровано жодного випадку смерті пацієнта з виявленим штамом коронавірусу "Омікрон".