У США виявили рідкісний побічний ефект вакцини Johnson & Johnson

Вакцина Johnson & Johnson Фото з відкритих джерел

Фахівці зафіксували рідкісний ризик імунної тромбоцитопенії, зокрема кровотечі

Американське Управління з контролю за продуктами та лікарськими засобами (FDA) внесло зміни до відомостей про вакцину Johnson & Johnson. Фахівці зафіксували рідкісний ризик імунної тромбоцитопенії, зокрема кровотечі. Про це повідомляє Reuters.

"Звіти про побічні явища після застосування вакцини Janssen COVID-19 свідчать про підвищений ризик імунної тромбоцитопенії протягом 42 днів після вакцинації", - йдеться у листі регулятора до компанії J&J.

Зазначається, що можливі побічні ефекти включають легкі синці або крихітні кров'яні плями під шкірою, а також незвичайну або надмірну кровотечу.

Видання нагадує, що вакцини Johnson & Johnson та AstraZeneca, які засновані на подібній платформі, раніше пов’язували з іншою рідкісною комбінацією згортання крові та низького рівня тромбоцитів, відомою як тромбоз із синдромом тромбоцитопенії.

Подібні рекомендації щодо вакцини Johnson & Johnson також були надані з боку інших регуляторних органів, зокрема Європейського агентства з лікарських засобів EMA.

Новини за темою: Канада першою у світі повністю схвалила COVID-вакцину компанії Johnson & Johnson

Нагадаємо, раніше ми писали, що компанія Johnson & Johnson оцінює ефективність вакцини від коронавірусу проти штаму "Омікрон". Компанія зайнялася розробкою вакцини для цього варіанту.