У Вірменії вводять нові карантинні обмеження з 22 січня

Фото з відкритих джерел

У деяких випадках обмеження не поширюються на осіб у віці до 18 років, вагітних

У Вірменії з 22 січня почнуть діяти нові карантинні обмеження. Тепер при відвідуванні громадських місць необхідно із собою мати негативний ПЛР-тест або сертифікат про щеплення. Про це повідомляє News.am.

Так, згідно з новими обмеженнями, з 22 січня відвідувачі підприємств громадського харчування, готелів і спортзалів, відвідувачі бібліотек і музеїв, глядачі театру, кіно та інших культурних заходів у Вірменії можуть входити в ці установи тільки при негативному результаті тесту. Або мати з собою сертифікати про щеплення.

Однак у деяких випадках вищевказана вимога не поширюється на осіб віком до 18 років, вагітних жінок, осіб, які мають документально підтверджені протипоказання, а також раніше інфікованих коронавірусом.

Новини за темою: Вірменія отримала першу партію "Супутника V"

Нагадаємо, парламент Вірменії схвалив закон, який дозволяє роботодавцям звільняти працівників, які відмовляються надати докази вакцинації проти COVID-19 або негативний результат тесту.

Тим часом в Україні виконувач обов'язків голови Держслужби України з питань праці Ігор Дегнера заявив, що непроходження вакцинації проти COVID-19 не є підставою для звільнення.