Новини » Світ Читать эту новость на русском

У всіх iPhone виявили нову вразливість: Що відомо

Фото з відкритих джерел

Вона маскується під екран виключення і краде дані з камери

У iPhone виявили нову вразливість. Вона маскується під екран виключення і краде дані з камери. Про це повідомляють фахівців з кібербезпеки ZecOps.

Зазначається, що вразливість NoReboot імітує екран вимикання - користувачеві здається, що його смартфон відключився, але насправді він продовжує працювати, надаючи зловмисникам доступ до даних на iPhone, до мікрофона, камери і пристрою без відома користувача.

Для того, щоб шкідник залишився непоміченим, він відключає повідомлення, вібрацію і дисплей. Крім цього, iPhone перестає реагувати на торкання.

Як наголошують експерти, після виконання ручного перезапуску пристрою вірусне ПЗ продовжує працювати, оскільки воно задіює фонові процеси backboardd, InCallSrvice і SpringBoard.

Підкреслюється, що перешкодити роботі уразливості може тільки "глибоке перезавантаження", для якого потрібно послідовно натискати кнопки гучності та живлення.

Наразі немає чіткої інструкції з видалення вірусу. Найімовірніше, вона працює на будь-якій версії iOS.

Новини за темою: Стали відомі особливості iPhone 15 та нові витоки щодо iPhone 14

Нагадаємо, раніше користувачі iPhone 13 заявили, що смартфони мають серйозну проблему. Причина в недоробці операційної системи iOS 15. Йдеться про шумозаглушення, яке відсікає фоновий шум під час телефонної розмови.