Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Японії випало близько двох метрів снігу: Заблоковані автомобілі та скасовані авіарейси

Снігопади вздовж узбережжя Японського моря тривають вже сьомий день

Снігопад в Японії Фото з відкритих джерел

Сильні снігопади обрушилися на Японію, зупинивши рух транспорту та залишивши без електрики тисячі сімей. Про це повідомляє The Watchers.

Зазначається, що снігопади вздовж узбережжя Японського моря тривають вже сьомий день. Щонайменше 10 людей отримали травми через снігову бурю, двоє з них – серйозні. Жителям постраждалих регіонів настійно рекомендується утримуватися від усіх несуттєвих прогулянок.

Найбільше снігу випало в Аоморі – 200 сантиметрів, при цьому сніг також скупчився в містах Кіото, Нагоя і Хіросіма. Сильний сніг спричинив затори на дорогах. Скасовано рейси та порушено роботу транспорту в деяких частинах Японії. Понад 3200 домогосподарств у регіоні залишилися без електрики.

Нагадаємо, нещодавно потужна зимова буря з сильними вітрами і проливними дощами обрушилася на Ізраїль, на горі Хермон на півночі країни почався снігопад. Пориви вітру в багатьох районах країни досягали 50-80 км/год.

Новини за темою: Снігопад на екваторі: Жителі Камеруну шоковані примхами природи

Як повідомлялося раніше, у Карпатах через снігопади та хуртовини очікується значна сніголавинна небезпека. У низці областей встановлено четвертий рівень небезпеки.