Україні та Грузії потрібен "певний час", щоб вступити до НАТО, – Шерман

Фото з відкритих джерел

У Держдепі США заявили, що спочатку необхідно досягти стандартів Альянсу

Україна і Грузія зберігають перспективи членства в НАТО та потребують "певного часу" для цього. Про це заявила перша заступниця держсекретаря США Венді Шерман під час брифінгу.

За її словами, країни мають досягти стандартів Альянсу та бути готовими приєднатися до нього. "Ми (НАТО, – ред.) відкриті для всіх, і, звісно, Україна – одна із тих країн, яка дуже хоче стати членом, і вони перебувають у процесі. Це потребує певного часу, й попереду ще багато роботи для того, щоби досягти високих стандартів НАТО", – вважає американська чиновниця, додавши, що це стосується і Грузії.

Нагадаємо, восени минулого року головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що Україна втілює стандарти НАТО і вже готова до вступу в Альянс. Тоді він сказав, що для інтеграції потрібне політичне рішення.

Новини за темою: НАТО підтвердило Росії незмінність політики відкритих дверей щодо членства в Альянсі, – Столтенберг

Пізніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна вступить до НАТО, коли три члени Альянсу змінять свій погляд і перестануть сприймати її як додаток до Росії. За словами міністра, наразі двері Альянсу зачинені.