Унаслідок заворушень в Казахстані загинуло двоє військових, ще понад півтори сотні отримали поранення

Підрозділи Міноборони Казахстану займаються забезпеченням режиму надзвичайного стану в країні

Фото з відкритих джерел

Двоє військових загинули, 163 були поранені під час заворушень у Казахстані. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Загалом, за відомостями на 9 січня 2022 року, під час заходів щодо забезпечення режиму надзвичайного стану в Збройних силах Казахстану загинуло 2 військовослужбовців, поранено 163 людини", – йдеться в повідомленні телеграм-каналу штабу.

Згідно з повідомленням, підрозділи Міноборони Казахстану займаються забезпеченням режиму надзвичайного стану в країні. "Насамперед було посилено охорону військових частин, складів зброї та боєприпасів. Це дало змогу уникнути потрапляння військового озброєння в руки злочинців. Посилено охорону військових аеродромів, аеропортів, об'єктів життєзабезпечення населення. У низці регіонів екстремісти робили спроби нападу на військові частини. Однак бойовикам не вдалося прорватися на військові об'єкти", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Під час протестів у Казахстані загинули 13 співробітників правоохоронних органів, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше ми писали, що президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв оголосив 10 січня днем загальнонаціонального трауру.

Як повідомлялося, 7 січня, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв дав наказ відкривати вогонь на ураження в рамках "антитерористичної операції", яка проводиться по всій країні. Тоді він сказав, що влада не йтиме на перемовини.