В Індії у 2021 році померла рекордна кількість тигрів

Global Look Press

За даними Національного управління з охорони тигрів (NTCA), остання смерть була зафіксована в середу, 29 грудня

Індійський урядовий орган зі збереження тигрів заявив, що 126 великих кішок, які перебувають під загрозою зникнення, померли у 2021 році. Це є найвищим показником за десять року збору данних.  Про це повідомляє Phys.org.

За даними Національного управління з охорони тигрів (NTCA), остання смерть була зафіксована в середу, 29 грудня, в центральному штаті Мадхья-Прадеш.

Зазначається, що наразі в Індії проживає близько 75 відсотків тигрів у світі. Попередня максимальна кількість смертей на рік була зафіксована у 2016 році коли загинув 121 тигр.

Два роки тому уряд оголосив, що популяція тигрів в Індії збільшилася до 2967 особин у 2018 році з рекордного мінімуму в 1411 особину 2006 року, тоді прем'єр-міністр Нарендра Моді назвав це досягнення "історичним".

Зокрема за останнє десятиліття NTCA зафіксувало, що найчастішою причиною смерті є природні причини. Проте багато тигрів також стали жертвами браконьєрів та "конфліктів між людьми та тваринами".

За даними уряду Індії, з 2014 до 2019 року в результаті нападів тигрів загинуло понад 220 людей.

Наголошується, що влада країни зарезервувала для тварин 50 місць проживання у всій країні.

"Індія тепер міцно зайняла лідируючу позицію у збереженні тигрів, а її методи порівняльного аналізу розглядаються як золотий стандарт у всьому світі", — йдеться в офіційному повідомленні уряду у липні минулого року.

Новини за темою: Найпотужніші водоспади Європи, рідкісні тварини та 1000-літні озера: Як провести час в Ісландії

Нагадаємо, раніше міжнародна група дослідників під керівництвом Університету Манітоби з'ясувала, що в Арктиці випадатиме більше дощу, ніж снігу. Це спричинить вимирання тварин.