В Ізраїлі міністерка по дорозі на засідання уряду переслідувала п'яного водія

Міністерка репатріації та інтеграції Ізраїлю Пніні Тамано-Шата

Flash90

Водій перевищував дозволену швидкість, безладно лавірував між дорожніми смугами та вчинив кілька зіткнень із бар'єрною огорожею

Міністерці репатріації та інтеграції Ізраїлю Пніні Тамано-Шата довелося виступити у ролі "співробітника дорожньої поліції". Про це повідомляє Vesty.co.il.

Зазначається, що дорогою на засідання уряду міністерка звернула увагу на водія автомобіля, який наражав на небезпеку інших водіїв, рухаючись по шосе № 6 у північному напрямку.

За її словами, водій перевищував дозволену швидкість, безладно лавірував між дорожніми смугами та вчинив кілька зіткнень із бар'єрною огорожею.

Підкреслюється, що Тамано-Шата, яка під час поїздки брала участь у нараді міністрів від партії Кахоль-Лаван через Zoom, сказала колегам, що змушена перерватися.

Вона звернулася до поліції та розповіла диспетчеру про побачене.

У цей час водій-хуліган повернув у бік шосе № 65, і міністерка з водієм вирішили поїхати слідом за ним, щоб повідомити поліцію про його місцезнаходження.

Після 10 хвилин переслідування порушник скоїв зіткнення з іншою машиною.

Тамано-Шата зупинила свій автомобіль, а її водій надав першу допомогу переляканій жінці, яка сиділа за кермом.

Наголошується, що водія-порушника затримано за підозрою у створенні небезпеки для руху та в управлінні транспортним засобом під впливом алкоголю.

Новини за темою: Поліцію Нью-Йорка вперше в історії очолить жінка

Нагадаємо, раніше ми писали, що до України екстрадували громадянина Туреччини, якого підозрюють у скоєнні смертельної аварії. Внаслідок ДТП загинула 11-річна дівчинка.