Новини » Світ Читать эту новость на русском

Вбиває коронавірус за шість годин: Вчені Гонконгу заявили про розробку унікальної сталі

Наразі вчені у співпраці з промисловими партнерами перевіряють цей матеріал у створенні кнопок у ліфтах, дверних ручок та поручней

Фото з відкритих джерел

Команда дослідників із Гонконзького університету заявила про розробку неіржавної сталі, яка нейтралізує коронавірус за кілька годин. Про це повідомляє Bloomberg.

"За даними дослідників, нещодавно розроблений сплав може інактивувати 99,75% коронавірусу протягом трьох годин і 99,99% протягом шести годин", - йдеться в повідомленні.

Так, наразі вчені у співпраці з промисловими партнерами перевіряють цей матеріал у створенні кнопок у ліфтах, дверних ручок та поручней, які є одними з поверхонь, до яких люди найчастіше торкаються в громадських місцях.

Зазначається, якщо спеціальна сталь виявиться ефективною, це значно знизить витрати на регулярну дезінфекцію громадських місць, таких як громадський транспорт, аеропорти, вокзали, кінотеатри та спортивні стадіони.

Оскільки пандемічні страхи повертаються з варіантом коронавірусу "Омікрон", новий продукт потенційно може допомогти людям повернутися до звичного життя після непростих останніх двох років пандемії.

Новини за темою: Вчені виявили винуватця всіх пандемій на планеті

Нагадаємо, вчені стверджують, що вони виявили "прихований" варіант штаму коронавірусу "Омікрон". За їх словами, його неможливо відрізнити від інших штамів за допомогою ПЛР-тестів, використовуваних співробітниками охорони здоров'я для отримання швидкої картини поширення коронавірусу по всьому світу.