Влада Казахстану заявила про завершення АТО майже в усіх регіонах

Фото з відкритих джерел

Ситуацію називають стабілізованою

Правоохоронні органи Казахстану завершили антитерористичну операцію в країні, за винятком трьох регіонів. Про це повідомила пресслужба Комітету національної безпеки.

Зазначається, що ситуація в більшості регіонів стабілізована. "З цієї причини республіканський оперативний штаб по боротьбі з тероризмом повідомляє про завершення антитерористичної операції та скасування критичного червоного рівня терористичної небезпеки на територіях міст Нур-Султан, Шимкент, Акмолинської, Актюбинської, Атирауської, Східно-Казахстанської, Західно-Казахстанської, Карагандинської, Кизилординської, Костанайської, Мангістауської, Павлодарської, Північно-Казахстанської та Туркестанської областей", - ідеться в повідомленні.

Водночас у місті Алмати, Алматинській і Жамбильській областях антитерористична операція триває. У цих регіонах зберігається "критичний червоний рівень терористичної небезпеки".

Новини за темою: Президент Казахстану Токаєв анонсував завершення основної місії ОДКБ

Нагадаємо, раніше президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв ухвалив дострокове скасування режиму надзвичайного стану в низці регіонів. Обмеження скасовують у трьох областях.