Японія продовжила заборону на в'їзд для іноземців до кінця лютого

Таких заходів у країні вжили через стрімке поширення штаму коронавірусу "Омікрон"

Associated Press

Уряд Японії прийняв рішення продовжити дію заборони на первинний в'їзд у країну іноземців, аби стримати поширення варіанта коронавірусу "Омікрон". Про це повідомляє NHK.

У вівторок прем'єр-міністр Японії Кісіда Фуміо представив новий пакет заходів у відповідь на різке зростання кількості заражень, що відбувається останнім часом. За його словами, цей захід прикордонного контролю, який набув чинності наприкінці листопада, продовжить діяти до кінця лютого. 

Новини за темою: У Японії ухвалили перші заходи для боротьби з самотністю: Що вони передбачають

Щодо роботи системи охорони здоров'я, уряд планує підвищити прозорість даних про рівень зайнятості лікарняних ліжок. У префектурах Окінава, Ямагуті та Хіросіма, де діють обмеження в рамках посилених заходів боротьби з інфекцією, влада проведе перевірки та оприлюднить цифри. Очікується, що решта префектур опублікує свої дані в середу.

Уряд також має намір прискорити проведення вакцинації третьою дозою людей похилого віку та інших людей із загального населення країни.

Нагадаємо, японські вчені розробили вакцину, яка захищатиме від COVID-19 протягом усього життя. У разі успішних результатів клінічних досліджень препарат можуть дозволити для використання у 2024 році.