ЗМІ: Близько 100 працівників Microsoft перейшли до Meta

Фото з відкритих джерел

Колишні співробітники компанії заявили, що Microsoft свого часу не найняла достатньої кількості інженерів, щоб не відставати по графіку

Команда американської компанії Microsoft, яка займається розробкою гарнітури HoloLens з доповненою реальністю, у 2021 році втратила близько сотні працівників. Про це повідомляє Windows Central.

Зазначається, що всього над проєктами HoloLens працюють близько 1 500 співробітників Microsoft. Із них минулого року майже сто людей пішли до інших компаній.

Понад 40 людей працевлаштувалися у Meta (колишня назва - Facebook).

Нещодавно стало відомо про відкладання доставок інтегрованої системи візуального посилення (Integrated Visual Augmentation System - IVAS) Microsoft для армії США.

Колишні співробітники компанії заявили, що Microsoft свого часу не найняла достатньої кількості інженерів, щоб не відставати по графіку в рамках цієї угоди.

Підкреслюється, що в Meta не прокоментували новину щодо своєї політики з пошуку нових співробітників.

Новини за темою: Microsoft показала, як має виглядати робоче місце у майбутньому
 

Нагадаємо, ми писали, що компанія Meta, яка раніше називалася Facebook, у рамках створення "метасвіту" представила новий додаток Horizon Worlds на основі віртуальної реальності. Вхід у додаток буде можливим користувачам віком від 18 років у США й Канаді.